Boncuklu patik modelleri

ücretsiz, üyeliksiz en şık ve en güzel boncuklu patik modelleri sayfamız www.Enguzelmodeller.com sitemize hoş geldiniz.

boncuklu patik modelleri’nden faydalanmak için resimlerin üzerine tıklayarak resimleri büyültebilir, bilgisayarınıza kaydedebilir en güzel modeller hakkında sayfamıza yorum gönderebilirsiniz.

Boncuklu patik modellerimiz sizin için altı model aşağıda sayfamızda yer alıyor.Bakın inceleyin, bu birbirinden güzel ve farklı modellerden siz de yararlanın.

Bu güzel patik örneklerimizden faydalanmanız için resimlerimizi incelemeniz yeterlidir.Renk renk, desen desen ve de çok farklı modellerimizi sayfamızda sergiledik.

Sayfamızda yer alan patik modelleri, tığ ve şiş ile örülmüştür.Evde çorap üstüne veye da çorapsız giyebileceğiniz çok rahat ve ayağınızı sıcak tutar.

Genelde biz bayanlar patiği evde çok kullanırız öyle diğil mi?Tabiki de öyle.Günümüz toplumunda bu oldukça sık kullanılan, sıcak tutma amaçlı bir çorap türüdür.Kalın çoraplardan daha sıcak tutar insanı.Çünkü yün iple örülmüştür.

Yün iple örülmüş arasına boncuklarla işlemeler, çiçek şekilleri ve başka desenler yapılmış bu harika çok güzel modellerden siz de kendiniz örün.Beğeneceğinizi ümit ediyorum

boncuklu patik modelleri boncuklu-patik-modelleri-2

boncuklu-patik-modelleri-3 boncuklu-patik-modelleri-4

boncuklu-patik-modelleri-5 boncuklu-patik-modelleri-6

Örülerek yapılmış boncuklu patik modelleri hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşmak için tıklayın

( NOT ) boncuklu patik modelleri hakkında yapılan yorumlardan kişinin kendisi sorumludur, yorumların yayınlanması onları destekliyoruz anlamına kesinlikle gelmez, düzeysiz veya konuyla alakasız yorumlar yayımlanmayacaktır.

[DİKKAT] Sizde sayfamıza en yeni örnekleri, en guzel modelleri ve resimleri mail yoluyla bize yollamak isterseniz mail adresimiz: [ enguzelmodeller@gmail.com ] yollayın bizde yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan beşiktaş bebek patikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Aşağıdaki soruyu cevaplayın: