Elde dikme saten seccade

Elde dikilmiş saten’den seccade modeli

Ücretsiz, üyeliksiz en güzel saten saccade modeli sayfamız www.Enguzelmodeller.com sitemize hoş geldiniz.

Elde dikilmiş saten’den seccade modeli’nden faydalanmak için resimlerin üzerine tıklayarak resimleri büyültebilir, bilgisayarınıza kaydedebilir ve örnek modeller hakkında sayfamıza yorum gönderebilirsiniz.

Yaklaşık 50 yıl önce trabzon’da annemin arkadaşı hediye olarak vermiştir. Ennemde onu seccade yaptı yeri geldi bebek yorganı olarak bile kullandı.

Takdir edersinizki sevdiği bir arkadaşından hediye olduğu için 50 yıl boyunca halendaha evde bir köşede muhafaza edilmektedir. Acik mavi satenden seccade modelimizi sizinle paylaşmak istedim.

ELde dikme saten seccade

ELde dikme saten seccade

Elde dikilmiş saten’den seccademiz hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşmak için tıklayın

( NOT ) Saten seccade hakkında yapılan yorumlardan kişinin kendisi sorumludur, yorumların yayınlanması onları destekliyoruz anlamına kesinlikle gelmez, düzeysiz veya konuyla alakasız yorumlar yayımlanmayacaktır.

[DİKKAT] Sizde sayfamıza en yeni örnekleri, en guzel modelleri ve resimleri mail yoluyla bize yollamak isterseniz mail adresimiz: [ enguzelmodeller@gmail.com ] yollayın bizde yayınlayalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Aşağıdaki soruyu cevaplayın: